O Nas

Poznaj ekipę 4photo

Firma 4photo zrodziła się z pasji do fotografii i z przyjaźni. Wszystko zaczęło się w Gruzji w 2015 roku, gdy na szlaku spotkały się dwie wariatki. Jedna pracująca w dużej warszawskiej korporacji, druga prowadząca biznes na własną rękę. Czas poddał w wątpliwość ich liczne plany życiowe i zawodowe, w efekcie czego postanowiły stworzyć przestrzeń dla takich osób jak one – pasjonatów podróży i poszukiwań nieoczywistych kadrów, którzy mogliby wspólnie wspierać się i rozwijać swoje pasje.

Poznajcie ekipę 4photo!

Joanna Zubkow

Z wykształcenia lingwistka, której wielką pasją są podróże. Autorka bloga www.zubkow.pl. Swoje wyjazdy stara się taktować jako możliwość głębszego poznania drugiego człowieka i samej siebie. Próby te dokumentuje za pomocą aparatu, który jest jej wiernym towarzyszem na szlakach bliskich i dalekich.

www.zubkow.pl

Małgorzata Wakuluk

Z zawodu choreograf tańca współczesnego, z powinności manager artystyczny, z miłości fotograf. Wyczulona na ludzką wrażliwość i duszę absolutna zwolenniczka pokoju i tolerancji na świecie kocha podróże w których przede wszystkim może poznawać ludzi o czym niezmiennie próbuje opowiadać w swoich fotografiach.

www.instagram.com/malgorzatawakuluk

Współpracują z nami:

Radek Polak

Urodzony w 1975 roku. Fotograf, absolwent Wydziału Komunikacji Multimedialnej poznańskiej ASP. Wystawiał m.in. w Centrum Georges Pompidou w Paryżu, Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie czy podczas Biennale Fotografii w Poznaniu. Portretuje osobistości sztuki i show-biznesu dla „Twojego Stylu”, „Elle”, „Vivy!” , „Gali”, „Przekroju”. Przed jego obiektywem stawali m.in. Władysław Bartoszewski, Wojciech Pszoniak, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn , Ingolf Wunder, Rafał Olejniczak, Krystyna Sienkiewicz, Janusz Gajos, Kazimierz Kutz, Ewan McGregor, Patrick Swayze i wielu innych. Zrealizował kampanie reklamowe dla międzynarodowych i polskich marek m.in. SAMSUNG, SHOWMAX, TMOBILE, ING BANK, BZWBK, PEUGOT, KAUFLAND, CASTORAMA, DBBANK, BRW. LOT Polskie Linie Lotnicze i wielu innych. Otrzymał nagrodę w konkursie GrandFront za najlepszą okładkę pisma lifestyle’owego („Machina” – zdjęcie Janusza Palikota). Nagrodzony m.in honorowym wyróżnieniem International Photography Awards. W 2015 wydał książkę o Gruzji pt. „Gruziński Smak”. Jako dokumentalista pracuje głownie w Gruzji , zajmuje się portretowaniem małych społeczności oraz tematem męskiej tożsamości.

www.radekpolak.com