O Nas

Poznaj ekipę 4photo

Nigdy nie sądziłam, że rzucę pracę w korporacji na rzecz własnej firmy. Na początku do tego ruchu namówiła mnie koleżanka. Razem zaczęłyśmy organizować warsztaty fotograficzne. Po pewnym czasie zostałam jednak sama na placu boju, ale nie zrezygnowałam ani z organizacji warsztatów i wyjazdów, ani z innych pomysłów na firmę! Tak zrodziły się warsztaty dla dzieci, pomysł na edycję albumów fotograficznych i wiele, wiele innych! Na co dzień współpracuję z fotografem Radkiem Polakiem, który z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Radka poznałam w Gruzji – tam się wszystko zaczęło… i fotografia i w gruncie rzeczy ta firma!

Poznajcie ekipę 4photo!

Joanna Zubkow

Z wykształcenia lingwistka, której wielką pasją są podróże. Autorka bloga www.zubkow.pl. Swoje wyjazdy stara się taktować jako możliwość głębszego poznania drugiego człowieka i samej siebie. Próby te dokumentuje za pomocą aparatu, który jest jej wiernym towarzyszem na szlakach bliskich i dalekich.

www.zubkow.pl

Współpracują z nami:

Radek Polak

Urodzony w 1975 roku. Fotograf, absolwent Wydziału Komunikacji Multimedialnej poznańskiej ASP. Wystawiał m.in. w Centrum Georges Pompidou w Paryżu, Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie czy podczas Biennale Fotografii w Poznaniu. Portretuje osobistości sztuki i show-biznesu dla „Twojego Stylu”, „Elle”, „Vivy!” , „Gali”, „Przekroju”. Przed jego obiektywem stawali m.in. Władysław Bartoszewski, Wojciech Pszoniak, Daniel Olbrychski, Andrzej Seweryn , Ingolf Wunder, Rafał Olejniczak, Krystyna Sienkiewicz, Janusz Gajos, Kazimierz Kutz, Ewan McGregor, Patrick Swayze i wielu innych. Zrealizował kampanie reklamowe dla międzynarodowych i polskich marek m.in. SAMSUNG, SHOWMAX, TMOBILE, ING BANK, BZWBK, PEUGOT, KAUFLAND, CASTORAMA, DBBANK, BRW. LOT Polskie Linie Lotnicze i wielu innych. Otrzymał nagrodę w konkursie GrandFront za najlepszą okładkę pisma lifestyle’owego („Machina” – zdjęcie Janusza Palikota). Nagrodzony m.in honorowym wyróżnieniem International Photography Awards. W 2015 wydał książkę o Gruzji pt. „Gruziński Smak”. Jako dokumentalista pracuje głownie w Gruzji , zajmuje się portretowaniem małych społeczności oraz tematem męskiej tożsamości.

www.radekpolak.com