Warsztaty

Polska Egzotyczna

Podlasie

TERMIN: 7-9.09

Serdecznie zapraszamy Was na Podlasie na warsztaty fotograficzne z Radkiem Polakiem. Będzie to warsztat nietypowy, gdzie debaty nad fotografią będą przeplatać się płynnie z dźwiękami gitary pry ognisku, a ćwiczenia z portretu i fotoreportażu połączymy z próbą poznania drugiego człowieka.

Warsztaty fotograficzne z coach’em

Portret bez barier

TERMIN: 30.11-2.12

Zapraszamy Was na pierwsze w Polsce profesjonalne warsztaty fotografii portretowej prowadzone we współpracy z fotografem Radkiem Polakiem i profesjonalnym coach’em Dorotą Jurzystą. Jak przełamać bariery we współpracy z modelem? Zapraszamy już w grudniu!

EGIPT 2019

Beduin’s nightmare czyli kroniki synajskie

TERMIN: 8-15 stycznia 2019

Dahab to niewielkie miasteczko położone na półwyspie Synaj, które zasłynęło swego czasu jako mekka hipisów, a także miejsce na letni wypoczynek izraelskich żołnierzy na przepustkach. Dla nas miejsce to będzie przystankiem w drodze na pustynię, gdzie postaramy się zgłębić kulturę i zwyczaje żyjących niedaleko Dahab Beduinów.

INDIE 2019

INDIE – PORTRET WŁASNY

TERMIN: 15-24.03

Indie to kraj wyjątkowy. Pełen odcieni i kontrastów. Od uwodzącej palety barw do odrażającej szarości. Miejsce przepełnione chaosem i wszechobecną mistyką. Miejsce gdzie zapach kadzideł, egzotycznych przypraw, nieustannych dźwięków klaksonów i modlitewnych nawoływań mnichów, staje się jedyną w swoim rodzaju, melodią dla naszych zmysłów.

GRUZJA 2019

Taniec i lelo

TERMIN: kwiecień 2019

szczegóły wkrótce

GRUZJA 2019

The system of fathers

TERMIN: 15-24.08

Na północnych rubieżach Gruzji leży zapomniana, odcięta od reszty kraju, geograficznie i kulturowo, tajemnicza dolina Pankisi. W niej zaś do dziś mieszkają bohaterowie głośnej książki Wojciecha Jagielskiego „Wszystkie wojny Lary”. Ich tropami zabierzemy Was w podróż do lasów i wiosek położonych nad rwącą rzeka Alazani, znaną Polakom z nazwy z etykiet słynnych gruzińskich win.